اخبار و رویدادهامحصولات بیمه زندگی بیمه ملت با پوشش بیمه تکمیلی درمان انفرادی ارائه می‌شود


۱۳۹۷/۱۱/۰۹

بیمه ملت به عنوان شرکتی نوآور و پیشتاز خدمات نوین، همواره سعی کرده تا در کنار ارائه سرویس‌های مرسوم در بازار بیمه کشور ، پاسخ‌گوی جوانب بیشتری از نیازهای جامعه هدف باشد.

در همین راستا شرکت بیمه ملت "پوشش تکمیلی درمان بیمه‌شدگان بیمه‌های زندگی" را نیز به سبد خدمات متنوع خود اضافه کرده است .

معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت، با تاکید بر اهمیت افزایش کیفیت خدمات بیمه‌ای به بیمه‌گزاران گفت: امکان عرضه بیمه درمان انفرادی به بیمه‌شدگان بیمه‌های زندگی در بیمه ملت فراهم شده است.


وی افزود: هدف اصلی انواع محصولات بیمه‌نامه‌های زندگی بیمه ملت اعم از بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری، بیمه سپرده زندگی، بیمه مستمری زنان خانه‌دار و بیمه تحصیل فرزندان، ایجاد آرامش فکری در قالب تشکیل یک صندوق مالی و پس‌انداز برای بیمه‌شده است و با ارائه پوشش بیمه تکمیلی درمان انفرادی عملا در کنار این نوع پس‌انداز، بیمه‌شده را تحت پوشش و حمایت درمان بیماری‌ها و پوشش‌های تکمیلی آن نیز قرار می‌دهد.


وی در همین خصوص ادامه داد: پوشش‌های تکمیلی و درمانی بیمه زندگی شاید در ذهن تداعی‌کننده بیماری و فوت باشد ولی در اصل این‌گونه نبوده و یکی از مزایای مهم و اصلی این طرح، کاهش آلام و دغدغه‌ها در کنار سرمایه‌گذاری درازمدت به شمار می‌رود. لذا عملا شاهد ارائه خدمات مطلوب در بازه زمانی کوتاه در کنار خدمات بلندمدت انواع بیمه‌های زندگی هستیم.

 

زمانی که نیاز به درمان پزشکی دارید، بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری بیمه ملت از شما محافظت می‌کند
معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت اضافه کرد: در زمان بروز بیماری‌ها ممکن است فرد از طرف کارفرمای خود بیمه درمانی داشته باشد، ولی از آنجایی که درمان بیماری‌ها دارای هزینه‌های بالایی است، اگر بیمه‌گر پایه به تنهایی تمام این مبالغ را پرداخت نکند در این زمان یک بیمه درمانی مکمل می‌تواند به بیمه‌شده در پرداخت هزینه‌های درمانی کمک شایانی کند.


وی افزود: پس از انباشت ذخیره ریاضی موردنظر توسط بیمه‌شده و با تکمیل پرسشنامه مستقل بیمه درمان انفرادی، امکان سنجش ریسک و تصمیم‌گیری در مورد ارائه این پوشش برای شرکت فراهم خواهد شد لذا این طرح از مدیریت ریسک مطلوب نیز برخوردار است.


احمدیان در مقام مقایسه این محصول با محصولات سایر شرکت‌های بیمه اضافه کرد: در طرح‌های مشابه ارائه شده توسط سایر شرکت‌های بیمه‌گر، به منظور بهره‌برداری تبلیغاتی، حق بیمه این پوشش (حق‌بیمه تکمیلی درمان انفرادی)رایگان اعلام می‌شود؛ درحالی که به طور غیرمستقیم، از محل ذخیره ریاضی بیمه‌نامه برداشت می‌شود و این اقدام در یک بیمه‌نامه درازمدت، اندوخته بیمه‌شده را به شدت کاهش خواهد داد اما در بیمه ملت، حق‌بیمه این پوشش، جداگانه از بیمه‌شده دریافت خواهد شد؛ بنابراین شاهد خلل یا کاهش مستمر ذخیره ریاضی بیمه‌نامه نخواهیم بود که این مهم در درازمدت منافع قابل توجهی را برای بیمه‌شده به همراه خواهد داشت.

 

امین احمدیان در پایان افزود: با توجه به بازار هدف عمده بیمه‌های زندگی که شامل بخش عمده‌ای از اقشار متوسط و صاحبان مشاغل آزاد است و در نبود پوشش‌های بازنشستگی و درمان برای این گروه قابل توجه از جمعیت کشور، در عمل بیمه ملت یک بسته کامل حمایتی را برای حفاظت از خانواده‌های ایرانی طراحی کرده است.

 

بازگشت به صفحه اصلی

سامانه های بیمه گری الکترونیک ملت

نظرسنجی

کدام محصول بیمه زندگی بیمه ملت مطلوبتر است؟

نتایج نظرسنجی

تصاویر روز

طرح مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با بیمه ملت در شهرستان های اردکان و میبد.
شماره تماس : 32237911 (035)
بیمه اقساطی برای بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی
طرح مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با بیمه ملت در شهرستان های اردکان و میبد. شماره تماس : 32237911 (035)
هدیه بانوان ایرانی،بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت. شماره تماس : 32237911 (035)
هدیه بانوان ایرانی
هدیه بانوان ایرانی،بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت. شماره تماس : 32237911 (035)
نرخ سود قطعی پرداختی سال 1399 به مشتریان بیمه عمر بیمه ملت
38 درصد نرخ سود بیمه های زندگی بیمه ملت
نرخ سود قطعی پرداختی سال 1399 به مشتریان بیمه عمر بیمه ملت

تماس با ما

ارسال پیام به ما

برای ادامه کار اعداد داخل تصویر را در کادر زیر وارد نمایید


موقعیت ما

بیمه ملت نمایندگی 2153 ( بهجت منش ) در فروردین ماه سال 1387 آغاز به کار نموده است. در طی این سالها افتخار ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان عزیز داشته است.

یزد - اردکان - خیابان سعدی روبروی دبیرستان شرف پلاک290 035-3223-7911 info@bimehmellat.com