اخبار و رویدادهارونمایی از بیمه آتش‌سوزی هوشاسا بیمه ملت


۱۴۰۰/۱۱/۲۳
محصول «بیمه آتش‌سوزی هوشاسا» با حضور دکتر بهروز اسدنژاد رئیس هیات‌مدیره بیمه ملت، علی رحمان‌پور مدیرعامل شرکت لینکپ و جمعی از معاونان و مدیران بیمه ملت و استارتاپ لینکپ رونمایی شد.
 
به گزارش روابط عمومی بیمه ملت؛ بیمه‌نامه هوشاسا یک محصول نوین بیمه‌ای مبتنی بر اینترنت اشیا است که با مشارکت و همکاری شرکت بیمه ملت و شرکت لینکپ طراحی شده است.
نام «هوشاسا» ترکیبی از دو کلمه «هوشمند» و «آسایش» است که قصد دارد جنبه‌های هوشمندی و بیمه ای را به مخاطب انتقال دهد.
 در این محصول بیمه‌ای؛ واحدهای مسکونی، صنعتی و غیرصنعتی به واسطه برخوداری از دستگاه‌های هوشمند و مبتنی بر اینترنت اشیا، مشمول شرایط ویژه و قیمت‌های اقتصادی برای خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی می‌شوند.
 
هم اکنون سه گروه در این محصول در دسترس هستند:
1)         بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی هوشاسا: مشتری به واسطه نصب و استقرار دستگاه‌های هوشمند، می‌تواند تحت پوشش این محصول بیمه‌ای قرار گیرد. این محصول علاوه بر عرضه از طریق شرکت لینکپ، از طریق کارت اعتباری (هوده کارت) نیز در دسترس است و دارندگان هوده‌کارت می‌توانند با مراجعه به سایت «هوده‌شاپ»، نسبت به خرید دستگاه‌ها و به تبع آن بیمه‌نامه هوشاسا اقدام کنند.
2)        بیمه آتش‌سوزی ساختمان­های غیرصنعتی هوشاسا: در این محصول واحدهای صنفی، تجاری و غیرصنعتی، به واسطه نصب و استقرار دستگاه­های هوشمند مرتبط با پوشش‌های مختلف بیمه آتش‌سوزی، می‌توانند از مزایای پوشش‌های ویژه و اقتصادی جهت خرید بیمه‌های آتش‌سوزی واحدهای غیرصنعتی بهره‌مند شوند.
3)       بیمه آتش‌سوزی ساختمان‌های صنعتی هوشاسا: در این محصول واحدهای صنعتی به واسطه نصب و استقرار دستگاه­های هوشمند مرتبط با پوشش‌های مختلف بیمه آتش‌سوزی، می‌توانند از مزایای پوشش‌های ویژه و اقتصادی جهت خرید بیمه‌های آتش‌سوزی واحدهای صنعتی بهره‌مند شوند.
 
بهروز اسدنژاد:
تمرکز در حوزه‌های نوین، زمینه‌ساز یک بازی بی‌نهایت است
در این مراسم دکتر بهروز اسدنژاد با برشمردن نقش و جایگاه بیمه در اقتصاد؛ توجه و تمرکز بر اینترنت اشیا را به عنوان یکی از روندهای پیش‌ِرو و در راستای تعمیق تحول دیجیتال در صنعت بیمه تحلیل کرد.
بنا بر دیدگاه او، استفاده از اینترنت اشیا می‌تواند به جنبه‌های مدیریت ریسک، قیمت‌گذاری عادلانه و منصفانه و مدیریت خسارت‌ها کمک کند ضمن این‌که در ابعاد مختلف، اثرات محیط زیستی مثبت، هم در صنعت بیمه و هم در صنایع هدف دارد.
از نگاه رییس هیات‌مدیره بیمه ملت، تمرکز در حوزه‌های نوین، زمینه‌ساز یک بازی بی‌نهایت است که می‌تواند برای کلیه بازیگران بیمه‌ای و غیربیمه‌ای مثمرثمر بوده و در خدمت مشتری و مردم باشد.
 
علی رحمان‌پور:
هوشاسا، مسیر و حوزه جدیدی را به روی صنعت بیمه باز کرده است
علی رحمان‌پور نیز با برشمردن این موضوع که همکاری در این محصول، مسیر و حوزه جدیدی را به روی صنعت بیمه باز کرده است، آینده‌ای روشن را برای فعالیت مشترک در این حوزه نوید داد.
از نقطه نظر مدیرعامل شرکت لینکپ، این همکاری و محصول مشترک شروعی بر فضای بی‌نهایت است و گام نهادن در این مسیر، همکاری و مشارکت مستمر و طولانی‌مدت را می‌طلبد تا بتواند همراه و همراستا با نوآوری‌ها، تطبیق پیدا کند.
 
گفتنی است؛ رونمایی از محصول «بیمه آتش‌سوزی هوشاسا» روز چهارشنبه 20 بهمن‌ماه با حضور دکتر بهروز اسدنژاد رئیس هیات‌مدیره بیمه ملت، علی رحمان‌پور مدیرعامل شرکت لینکپ و جمعی از معاونان و مدیران بیمه ملت و استارتاپ لینکپ در مرکز همایش‌های بیمه ملت رونمایی شد.
بازگشت به صفحه اصلی

سامانه های بیمه گری الکترونیک ملت

نظرسنجی

کدام محصول بیمه زندگی بیمه ملت مطلوبتر است؟

نتایج نظرسنجی

تصاویر روز

طرح مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با بیمه ملت در شهرستان های اردکان و میبد.
شماره تماس : 32237911 (035)
بیمه اقساطی برای بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی
طرح مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با بیمه ملت در شهرستان های اردکان و میبد. شماره تماس : 32237911 (035)
هدیه بانوان ایرانی،بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت. شماره تماس : 32237911 (035)
هدیه بانوان ایرانی
هدیه بانوان ایرانی،بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت. شماره تماس : 32237911 (035)
نرخ سود قطعی پرداختی سال 1399 به مشتریان بیمه عمر بیمه ملت
38 درصد نرخ سود بیمه های زندگی بیمه ملت
نرخ سود قطعی پرداختی سال 1399 به مشتریان بیمه عمر بیمه ملت

تماس با ما

ارسال پیام به ما

برای ادامه کار اعداد داخل تصویر را در کادر زیر وارد نمایید


موقعیت ما

بیمه ملت نمایندگی 2153 ( بهجت منش ) در فروردین ماه سال 1387 آغاز به کار نموده است. در طی این سالها افتخار ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان عزیز داشته است.

یزد - اردکان - خیابان سعدی روبروی دبیرستان شرف پلاک290 035-3223-7911 info@bimehmellat.com